Menüler
 
Duyurular
 
Ziyaretçiler
Online : 1  Bugün : 34
Toplam : 126535
 

İris mobilya 1990 yılında eslem mobilya ismi ile 100m2 bir alanda küçük bir yatar makinası ile mutfak dolabı imalatına başlamıştır.iris mobilya müşterisine verdiği  güven neticesinde  yapmış olduğu  imalat yeri kendisine küçük  gelmiş daha sonra 500m2 bir alanda imalatına   kapı imalatınıda  ilave ederek  müşterisinin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmıştır.2000 li yıllarda üretim yerinin küçük gelmesi nedeniyle üretim yerini 3100 m2 lik alanın 1500 m2 si kapalı bir alana taşıyıp  son sistem makine parkuru ile üretimine devam etmektedir.

İris mobilya olarak ilkemiz son sistem makine parkuru ile imal ettiğimiz ürünleri işçilik ve kaliteyi  düşürmeden  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Önemli olan bizim için işçilik ve kaliteyi düşürmeden ergonamik tasarımlarla üretilen ürünü ekonamik olarak  müşteriye pazarlamak ve pazarladığı malın arkasında durmaktır.

Bilgisayar ortamı altında tasarlanan  modellerde çağdaş çizgileri yakalayıp, konfor ve estetiği sizin için bütünleştirdik.Küçük mutfaklarda yer kaybı olmadan aktif ve fonksiyonelliği ön plana taşıdık.

Çünkü; Bizim için müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelir.

 
 
© Copyright 2009 www.irismutfak.com
Tasarım & Yazılım KaleNet İris İnşaat